Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud sõltumatu mittetulundusühing, mis tegeleb peamiselt veekogude kaitsega ja kalade elutingimuste parandamisega.     Konkurss Aasta keskkonnategu 2018 Eesti Loodushoiu Keskus

Eesti Loodushoiu Keskus

Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud sõltumatu mittetulundusühing, mis tegeleb peamiselt veekogude kaitsega ja kalade elutingimuste parandamisega.

Suur tunnustus - Aasta Keskkonnategu 2018 on LIFE Happyriver käigus toimunud Laeva jõe taastamine ja tõugja  asustamine Laeva jõkke ning tuura asustamine Narva jõkke!

Konkurss oli väga tihe, kokku kandideeris 22 ettevõtmist. Seda suurem on rõõm, et meie töid hinnati nii kõrgelt: kõigepealt jõudsime rahvahääletuse tulemusel lõppvooru kümne parima sekka, kus saavutasime komisjoni otsusega kõige kõrgema koha! Suur tänu kõigile, kes on kaasa aidanud jõgede olukorra paremaks muutmisele ja seeläbi kalade ning inimeste õnnelikumaks tegemisele! 

Eesti Loodushoiu Keskus
Aasta Keskkonnategu ja Keskkonnsõbralik Ettevõte 2018 konkursi võitjad

Suur edu! Aastatepikkune visa töö Sindi paisu eemaldamiseks on lõpuks vilja kandnud. Suurima mõjuga pais Eesti jõgedel on lõpuks eemaldatud!

Aasta keskkonnategu 2018

Olulised tööd kalade ja jõgede heaks sellel aastal on tehtud. LIFE Happyriver projekti käigus taaselustasime Emajõe süsteemi ühe olulise kalajõe Laeva jõe alamjooksu. Et Peipsi-Emajõe-Võrtsjärve tõugja iseseisev elujõuline asurkond taastuks, asustasime taastatud jõkke üle 10 000 noore tõugja. Osaleme ka üle-läänemerelises koostoos Läänemere tuura (Acipenser oxhyrhyncus) tagasitoomises, milleks asustasime käesoleval aastal Narva jõkke 30 000 sellesuvist tuura. Kunagi on see majesteetlik kala Läänemeres jälle tavaline!

Loodame, et meie teod teevad elu paremaks ja otsustasime kandideerida koos teiste väärikate ettevõtmistega aasta keskkonnateo konkursil.

 

 

Konkurss Aasta keskkonnategu 2018

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Eesti Loodushoiu Keskus

Suur tunnustus - Aasta Keskkonnategu 2018 on LIFE Happyriver käigus toimunud Laeva jõe taastamine ja tõugja  asustamine Laeva jõkke ning tuura asustamine Narva jõkke! Konkurss oli väga tihe, kokku kandideeris 22 ettevõtmist Seda suurem on rõõm, et meie töid hinnati nii kõrgelt: kõigepealt jõudsime rahvahääletuse tulemusel lõppvooru kümne parima sekka, kus saavutasime komisjoni otsusega kõige kõrgema koha! Suur tänu kõigile, kes on kaasa aidanud jõgede olukorra paremaks muutmisele ja seeläbi kalade ning inimeste õnnelikumaks tegemisele!  Aasta Keskkonnategu ja Keskkonnsõbralik Ettevõte 2018 konkursi võitjad Suur edu! Aastatepikkune visa töö Sindi paisu eemaldamiseks on lõpuks vilja kandnud Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud sõltumatu mittetulundusühing, mis tegeleb peamiselt veekogude kaitsega ja kalade elutingimuste parandamisega.

Eesti Loodushoiu Keskus

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »