Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Otsustasime kandideerida 2018. aasta keskkonnateo konkursil oma töödega Laeva jõe taastamisel LIFE Happyriver projekti käigus ning tõugja ja tuura asustamisega. Konkursi teade Aasta keskkonnateo konkurss

Aasta keskkonnateo konkurss

18. dets. 2018

Otsustasime kandideerida 2018. aasta keskkonnateo konkursil oma töödega Laeva jõe taastamisel LIFE Happyriver projekti käigus ning tõugja ja tuura asustamisega.

Konkurssi korraldab Keskkonnaministeerium.

Konkursi teade

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Aasta keskkonnateo konkurss

Konkurssi korraldab Keskkonnaministeerium Konkursi teade Otsustasime kandideerida 2018. aasta keskkonnateo konkursil oma töödega Laeva jõe taastamisel LIFE Happyriver projekti käigus ning tõugja ja tuura asustamisega.

Aasta keskkonnateo konkurss

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »