Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Keskkonnaamet korraldab linnarahvale teabepäeva Alam-Pedja looduskaitseala elustikust ja liigirikkusest. pdf 0,3Mb) Alam-Pedja loodusrikkused

Alam-Pedja loodusrikkused

13. märtsil 2017

Keskkonnaamet korraldab linnarahvale teabepäeva Alam-Pedja looduskaitseala elustikust ja liigirikkusest.

21. märtsil kell 10.00-16.30 korraldab Keskkonnaamet Tartu Linnaraamatukogus paljude partnerite kaasabil seminari "Kes elab Alam-Pedja sees?" Tahame esmalt näidata, et kaitsealad ei ole vaid täieliku tegevuskeeluga alad, vaid seal keeb tegelikkuses vilgas elu. Teisalt pakume võimalust piiluda, mida Alam-Pedja soodes, niitudel ja metsades täpsemalt kaitstakse ja mida põnevat teadlased sealt leidnud on või uurivad. Püüame ühe mitmekesise kaitseala näitel võimalikult populaarselt selgitada, kui varjatud, aga samas mitmekesine on elu meie ümber, kui vaid vaadata oskad.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Alam-Pedja loodusrikkused

21 märtsil kell 10 Keskkonnaamet korraldab linnarahvale teabepäeva Alam-Pedja looduskaitseala elustikust ja liigirikkusest.

Alam-Pedja loodusrikkused

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »