Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Esitasime Euroopa Komisjoni LIFE üksusele esimese aruande Komisjon suunas tähelepanu vajalikele täpsustustele järgmises aruandes ja igapäevases elus olulistele küsimustele Esimene aruanne

Esimene aruanne

Esitasime Euroopa Komisjoni LIFE üksusele esimese aruande

Koostasime algetapi tegevusaruande ja esitasime selle Euroopa Komisjoni LIFE üksusele. Projekt on käivitunud plaanipäraselt ja eesmärkide saavutamine toimub ettenähtud ajal ja mahus. Komisjon suunas tähelepanu vajalikele täpsustustele järgmises aruandes ja igapäevases elus olulistele küsimustele.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Esimene aruanne

Koostasime algetapi tegevusaruande ja esitasime selle Euroopa Komisjoni LIFE üksusele Projekt on käivitunud plaanipäraselt ja eesmärkide saavutamine toimub ettenähtud ajal ja mahus Esitasime Euroopa Komisjoni LIFE üksusele esimese aruande

Esimene aruanne

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »