Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Projekt on juba äratanud huvi kohalikes elanikes ja valla inimestes. Korraldasime väljasõidu projekti alale, et tutvustada inimestele projekti ja kavandatavaid tegevusi koha peal. Laeva valla esindajad ja kohalikud elanikud projekti alal Esimene kohtumine kohalike elanikega ja Laeva valla esindajatega.

Esimene kohtumine kohalike elanikega ja Laeva valla esindajatega.

25. juulil 2013

Projekt on juba äratanud huvi kohalikes elanikes ja valla inimestes. Korraldasime väljasõidu projekti alale, et tutvustada inimestele projekti ja kavandatavaid tegevusi koha peal.

Esimene kohtumine kohalike elanikega ja Laeva valla esindajatega.
Laeva valla esindajad ja kohalikud elanikud projekti alal

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Esimene kohtumine kohalike elanikega

Laeva valla esindajad ja kohalikud elanikud projekti alal Projekt on juba äratanud huvi kohalikes elanikes ja valla inimestes. Korraldasime väljasõidu projekti alale, et tutvustada inimestele projekti ja kavandatavaid tegevusi koha peal.

Esimene kohtumine kohalike elanikega ja Laeva valla esindajatega.

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »