Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Esialgset tööplaani koostades oli eesmärgiks Allika matkarada valmis ehitada 2016. aasta jooksul. Ettevalmistustööde edenemist on mõjutanud tegutsemine väga erinevate huvipooltega - looduskaitsela, era- ja avalikud maaomanikud, välismaalastest maaomanikud jne. Siiski on toimunud pidev areng ja ettevalmistused edenenud õiges suunas. Loodame, et talv ei tule hirmus käre ja ehitusega saab esimesel võimalusel peale hakata Ettevalmistused raja ehituseks Vormsil

Ettevalmistused raja ehituseks Vormsil

15. nov. 2016

Esialgset tööplaani koostades oli eesmärgiks Allika matkarada valmis ehitada 2016. aasta jooksul. Ettevalmistustööde edenemist on mõjutanud tegutsemine väga erinevate huvipooltega - looduskaitsela, era- ja avalikud maaomanikud, välismaalastest maaomanikud jne. Siiski on toimunud pidev areng ja ettevalmistused edenenud õiges suunas.

Ettevalmistused Allika matkaraja ehituseks Vormsil on jõudnud niikaugele, et saame ehitaja leidmiseks hanke välja kuulutada. Raja asukoha muutused tõid kaasa viivituse ehituse ettevalmistamisel, kuid nüüd on kõik kooskõlastused olemas ja ehitusluba välja antud. Loodame, et talv ei tule hirmus käre ja ehitusega saab esimesel võimalusel peale hakata.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Ettevalmistused raja ehituseks Vormsil

Ettevalmistused Allika matkaraja ehituseks Vormsil on jõudnud niikaugele, et saame ehitaja leidmiseks hanke välja kuulutada Raja asukoha muutused tõid kaasa viivituse ehituse ettevalmistamisel, kuid nüüd on kõik kooskõlastused olemas ja ehitusluba välja antud Esialgset tööplaani koostades oli eesmärgiks Allika matkarada valmis ehitada 2016. aasta jooksul. Ettevalmistustööde edenemist on mõjutanud tegutsemine väga erinevate huvipooltega - looduskaitsela, era- ja avalikud maaomanikud, välismaalastest maaomanikud jne. Siiski on toimunud pidev areng ja ettevalmistused edenenud õiges suunas.

Ettevalmistused raja ehituseks Vormsil

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »