Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
septembril toimunud väljasõidul Alam-Pedja Natura alale Jõgede ja veeliikide rahvusvaheline seminar

Jõgede ja veeliikide rahvusvaheline seminar

16. sept. 2014

10.-12.09. toimus Tartus kord viie aasta tagant korraldatav Jõgedele ja vees elavatele loomaliikidele pühendatud seminar. Ürituse korraldas Astrale GEIE ja vastuvõtjaks oli meie ühing, kuna olime edukalt ellu viinud projekti Happyfish ja käimas on uus jõe taastamisprojekt Happyriver.

Kohale oli tulnud 34 eksperti 14 Euroopa riigist. Kolm töist ja huvitavat päeva kujunesid viljakateks ja inspireerivateks. Projekte Happyfish ja Happyriver tutvustasime 11. septembril toimunud väljasõidul Alam-Pedja Natura alale.

Jõgede ja veeliikide rahvusvaheline seminar

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Jõgede ja veeliikide rahvusvaheline

10 -12

Jõgede ja veeliikide rahvusvaheline seminar

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »