Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
30. aprillil toimus kokkusaamine Peipsi , Võrtsjärve ja Emajõe piirkonna harrastus- ja kutseliste kalastajatega. Tehti kokkuvõtteid aasta jooksul tehtust ja tutvustati projekti eelseisvaid plaane. Kohal oli 32 kalastajat. Lisaks Eesti Loodushoiu Keskuse esindajatele esines Keskkonnaameti Jõgeva-Tartu regiooni vee-elustike spetsialist Aimar Rakko. Aimar Rakko tutvustamas sisevetel liikumise eeskirju Kalamärgiste kampaania

Kalamärgiste kampaania

30. aprillil toimus kokkusaamine Peipsi , Võrtsjärve ja Emajõe piirkonna harrastus- ja kutseliste kalastajatega. Tehti kokkuvõtteid aasta jooksul tehtust ja tutvustati projekti eelseisvaid plaane. Kohal oli 32 kalastajat. Lisaks Eesti Loodushoiu Keskuse esindajatele esines Keskkonnaameti Jõgeva-Tartu regiooni vee-elustike spetsialist Aimar Rakko.

Aimar Rakko tutvustamas sisevetel liikumise eeskirju
Kalamärgiste kampaania

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kalamärgiste kampaania

Aimar Rakko tutvustamas sisevetel liikumise eeskirju 30. aprillil toimus kokkusaamine Peipsi , Võrtsjärve ja Emajõe piirkonna harrastus- ja kutseliste kalastajatega. Tehti kokkuvõtteid aasta jooksul tehtust ja tutvustati projekti eelseisvaid plaane. Kohal oli 32 kalastajat. Lisaks Eesti Loodushoiu Keskuse esindajatele esines Keskkonnaameti Jõgeva-Tartu regiooni vee-elustike spetsialist Aimar Rakko.

Kalamärgiste kampaania

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »