Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Kokku osales konverentsidel üle 800 inimese ja Meelise ettekanded said väga positiivse tagasiside osaliseks Keskkonnahariduse konverentsid 2013

Keskkonnahariduse konverentsid 2013

Meelis Tambets pidas Keskkonnaameti poolt korraldatud Keskkonnahariduse konverentsidel ettekandeid veekogude seisundist ja tegevustest selle parandamiseks. Konverentsid toimusid kuues linnas, külastajateks olid õpetajad ning keskkonnahariduse- ja keskkonnakaitsega tegelevate asutuste apetsialistid. Kokku osales konverentsidel üle 800 inimese ja Meelise ettekanded said väga positiivse tagasiside osaliseks. 

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Keskkonnahariduse konverentsid 2013

Meelis Tambets pidas Keskkonnaameti poolt korraldatud Keskkonnahariduse konverentsidel ettekandeid veekogude seisundist ja tegevustest selle parandamiseks Konverentsid toimusid kuues linnas, külastajateks olid õpetajad ning keskkonnahariduse- ja keskkonnakaitsega tegelevate asutuste apetsialistid

Keskkonnahariduse konverentsid 2013

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »