Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Algas kuu aega kestev Keskkonnahariduse infopäevade seminaride sari Kokku toimub 15 seminari igas maakonnas. Tutvustame seminaridel meie projektide alasid, tegevusi ja tööde käigus loodud võimalusi loodusega tutvumiseks Keskkonnahariduse seminarid

Keskkonnahariduse seminarid

11. sept. 2017

Algas kuu aega kestev Keskkonnahariduse infopäevade seminaride sari Kokku toimub 15 seminari igas maakonnas.

Keskkonnahariduse seminarid

Seminarid korraldab Keskkonnamet. Seminaridel kohtuvad keskkonnaharidust andvad asutused ja organisatsioonid maakondade õppeasutuste ja keskkonnakülastust organiseerivate ettevõtjatega ning asutustega. Tutvustame seminaridel meie projektide alasid, tegevusi ja tööde käigus loodud võimalusi loodusega tutvumiseks.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Keskkonnahariduse seminarid

Seminarid korraldab Keskkonnamet Seminaridel kohtuvad keskkonnaharidust andvad asutused ja organisatsioonid maakondade õppeasutuste ja keskkonnakülastust organiseerivate ettevõtjatega ning asutustega Algas kuu aega kestev Keskkonnahariduse infopäevade seminaride sari Kokku toimub 15 seminari igas maakonnas.

Keskkonnahariduse seminarid

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »