Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
2012. aasta algus on olnud väga töine ja kiire. Kuna talv on olnud suhteliselt pehme , siis oleme saanud teha korralikult välitöid ja seiranud vanajõgede olusid ning tõugja rändeid telemeetria abil. Samuti on tehtud palju paberitööd- valmis on saanud aruanded Taimestiku inventuuri ja Vanajõgede kalastiku seire kohta. Oluline on, et täiendatud Vanajõgede seire juhend on samuti valmis saanud. Aruanded on kättesaadavad projekti kodulehel ning Keskkonnateabe Keskuse andmebaasides. Koostasime ka projekti järjekordse vahearuande seisuga 31. 12. 2011, mis sai saadetud hindamiseks LIFE töörühmale. Nüüd, kus talv on karmimaks läinud, loodame, et saame siiski jätkuvalt ka välitöid teha. Peab lihtsalt rohkem ette valmistama. Kiire Jaanuar

Kiire Jaanuar

2012. aasta algus on olnud väga töine ja kiire. Kuna talv on olnud suhteliselt pehme , siis oleme saanud teha korralikult välitöid ja seiranud vanajõgede olusid ning tõugja rändeid telemeetria abil. Samuti on tehtud palju paberitööd- valmis on saanud aruanded Taimestiku inventuuri ja Vanajõgede kalastiku seire kohta. Oluline on, et täiendatud Vanajõgede seire juhend on samuti valmis saanud. Aruanded on kättesaadavad projekti kodulehel ning Keskkonnateabe Keskuse andmebaasides.
Koostasime ka projekti järjekordse vahearuande seisuga 31.12.2011, mis sai saadetud hindamiseks LIFE töörühmale.
Nüüd, kus talv on karmimaks läinud, loodame, et saame siiski jätkuvalt ka välitöid teha. Peab lihtsalt rohkem ette valmistama.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kiire Jaanuar

2012. aasta algus on olnud väga töine ja kiire. Kuna talv on olnud suhteliselt pehme , siis oleme saanud teha korralikult välitöid ja seiranud vanajõgede olusid ning tõugja rändeid telemeetria abil. Samuti on tehtud palju paberitööd- valmis on saanud aruanded Taimestiku inventuuri ja Vanajõgede kalastiku seire kohta. Oluline on, et täiendatud Vanajõgede seire juhend on samuti valmis saanud. Aruanded on kättesaadavad projekti kodulehel ning Keskkonnateabe Keskuse andmebaasides.Koostasime ka projekti järjekordse vahearuande seisuga 31.12.2011, mis sai saadetud hindamiseks LIFE töörühmale.Nüüd, kus talv on karmimaks läinud, loodame, et saame siiski jätkuvalt ka välitöid teha. Peab lihtsalt rohkem ette valmistama.

Kiire Jaanuar

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »