Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Käisime koos välitöödel, kohtumine oli huvitav ja kasulik kõigile Kohtumine LIFE+ Wetman esindajatega

Kohtumine LIFE+ Wetman esindajatega

19. augustil 2014

Meid külastasid Sloveenias elluvidava LIFE+ projekti Wetman esindajad Jurij Gulic ja Nika Debeljak Šabec. Wetman tegeleb mitmete ohustatud märgalade kaitse ja majandamisega. Tutvustasime sloveenlastele Laeva jõe ja Emajõe vanajõgede taastamise ning luha hoolduse plaane ja kogemusi. Käisime koos välitöödel, kohtumine oli huvitav ja kasulik kõigile.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kohtumine LIFE+ Wetman esindajatega

Meid külastasid Sloveenias elluvidava LIFE+ projekti Wetman esindajad Jurij Gulic ja Nika Debeljak Šabec Wetman tegeleb mitmete ohustatud märgalade kaitse ja majandamisega

Kohtumine LIFE+ Wetman esindajatega

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »