Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Poola LIFE projekti "Endangered species and habitats protection of the Natura 2000 “Ostoja Wigierska” site" esindajad viibisid õppe- ja koostööreisil Eestis. Külastasime ka Laeva jõe taastamise projekti ala. Külalised Poolast, Wigry rahvuspargist, Ihamakingu, aprill 2017 Koostöö projektiga LIFE11 NAT/PL/000431

Koostöö projektiga LIFE11 NAT/PL/000431

27. aprillil 2017

Poola LIFE projekti "Endangered species and habitats protection of the Natura 2000 “Ostoja Wigierska” site" esindajad viibisid õppe- ja koostööreisil Eestis. Külastasime ka Laeva jõe taastamise projekti ala.

Külalised Poolast Wigry rahvuspargist tundsid huvi ka jõeliste elupaikade taastamise ja kaitse tööde vastu. Korraldasime Alam-Pedja kaitseala ja projekti objektide külastuse, kus tutvustasime LIFE projektide Happyfish ja Happyriver tegevusi ja tulemusi. Üleujutatud Emajõe luht ja taastatud vanajõed ja Laeva jõgi olid väga esinduslikud ning avaldasid Poola ekspertidele sügavat muljet. Plaanisime ka võimalikku koostööreisi Poola.

Koostöö projektiga LIFE11 NAT/PL/000431
Külalised Poolast, Wigry rahvuspargist, Ihamakingu, aprill 2017

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Koostöö projektiga LIFE11 NAT/PL/000431

Külalised Poolast Wigry rahvuspargist tundsid huvi ka jõeliste elupaikade taastamise ja kaitse tööde vastu Korraldasime Alam-Pedja kaitseala ja projekti objektide külastuse, kus tutvustasime LIFE projektide Happyfish ja Happyriver tegevusi ja tulemusi Poola LIFE projekti "Endangered species and habitats protection of the Natura 2000 “Ostoja Wigierska” site" esindajad viibisid õppe- ja koostööreisil Eestis. Külastasime ka Laeva jõe taastamise projekti ala.

Koostöö projektiga LIFE11 NAT/PL/000431

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »