Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Selleaastane laste õppelaager toimus traditsiooniliselt Palupõhjas. Laager oli taaskord väga huvitav ja lapsed veetsid kolm sisutihedat päeva keset mitmekesist loodust. Tegevus toimus mitmete asjatundjate ja ekspertide juhendamisel. Laagrilised Jõmmu pardal Kotkas korraldas taas hea lastelaagri

Kotkas korraldas taas hea lastelaagri

Selleaastane laste õppelaager toimus traditsiooniliselt Palupõhjas. Laager oli taaskord väga huvitav ja lapsed veetsid kolm sisutihedat päeva keset mitmekesist loodust. Tegevus toimus mitmete asjatundjate ja ekspertide juhendamisel.

Kotkas korraldas taas hea lastelaagri
Laagrilised Jõmmu pardal

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kotkas korraldas taas hea

Laagrilised Jõmmu pardal Selleaastane laste õppelaager toimus traditsiooniliselt Palupõhjas. Laager oli taaskord väga huvitav ja lapsed veetsid kolm sisutihedat päeva keset mitmekesist loodust. Tegevus toimus mitmete asjatundjate ja ekspertide juhendamisel.

Kotkas korraldas taas hea lastelaagri

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »