Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Mai kuus täitub 20 aastat LIFE programmi algusest (ametlik algus täpsemalt 21. mai 1992). LIFE programm on üks Euroopa Liidu tähtsamaid keskkonnaalaseid finantsprogramme, mille eesmärk on Euroopa Liidu keskkonnapoliitika juurutamine, kaasajastamine ja arendamine piloot- ja demonstaratsiooniprojektide kaasrahastamise kaudu. Samal aastal võeti vastu ka Euroopa Liidu Loodusdirektiiv ja loodi Natura 2000 võrgustik, milledel LIFE programm põhineb. Tähistamaks nende sündmuste olulisust looduskaitsele ja hea elukeskkonna tagamisele, korraldame mai kuus kaks avatud päeva tutvustamaks meie projekti ja Euroopa Liidu keskkonnaalaseid tegevusi. Üritused toimuvad 02. mail ja 23. mail Alam-Pedja looduskaitsealal. Vahetu kontakti saavutamiseks korraldame loodushuvilistele sõidu lodjaga Emajõel Rannu-Jõesuu ja Reku vahelisel alal. 02. mail ootame ennekõike täiskasvanud loodussõpru ja 23. mail koolinoori. Loodetavasti tuleb ilus päev ja kohaletulnud saavad osa Alam-Pedja ilust ja Emajõe kevadise suurvee vägevusest. November 2011 LIFE 20

LIFE 20

Mai kuus täitub 20 aastat LIFE programmi algusest (ametlik algus täpsemalt 21. mai 1992). LIFE programm on üks Euroopa Liidu tähtsamaid keskkonnaalaseid finantsprogramme, mille eesmärk on Euroopa Liidu keskkonnapoliitika juurutamine, kaasajastamine ja arendamine piloot- ja demonstaratsiooniprojektide kaasrahastamise kaudu. Samal aastal võeti vastu ka Euroopa Liidu Loodusdirektiiv ja loodi Natura 2000 võrgustik, milledel LIFE programm põhineb.
Tähistamaks nende sündmuste olulisust looduskaitsele ja hea elukeskkonna tagamisele, korraldame mai kuus kaks avatud päeva tutvustamaks meie projekti ja Euroopa Liidu keskkonnaalaseid tegevusi.
Üritused toimuvad 02. mail ja 23. mail Alam-Pedja looduskaitsealal. Vahetu kontakti saavutamiseks korraldame loodushuvilistele sõidu lodjaga Emajõel Rannu-Jõesuu ja Reku vahelisel alal. 02. mail ootame ennekõike täiskasvanud loodussõpru ja 23. mail koolinoori. Loodetavasti tuleb ilus päev ja kohaletulnud saavad osa Alam-Pedja ilust ja Emajõe kevadise suurvee vägevusest.

LIFE 20
Emajõgi, Kärkna, Vana-Viht ja I kaevand vanajõed. November 2011

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

LIFE 20

Emajõgi, Kärkna, Vana-Viht ja I kaevand vanajõed November 2011 Mai kuus täitub 20 aastat LIFE programmi algusest (ametlik algus täpsemalt 21. mai 1992). LIFE programm on üks Euroopa Liidu tähtsamaid keskkonnaalaseid finantsprogramme, mille eesmärk on Euroopa Liidu keskkonnapoliitika juurutamine, kaasajastamine ja arendamine piloot- ja demonstaratsiooniprojektide kaasrahastamise kaudu. Samal aastal võeti vastu ka Euroopa Liidu Loodusdirektiiv ja loodi Natura 2000 võrgustik, milledel LIFE programm põhineb. Tähistamaks nende sündmuste olulisust looduskaitsele ja hea elukeskkonna tagamisele, korraldame mai kuus kaks avatud päeva tutvustamaks meie projekti ja Euroopa Liidu keskkonnaalaseid tegevusi.Üritused toimuvad 02. mail ja 23. mail Alam-Pedja looduskaitsealal. Vahetu kontakti saavutamiseks korraldame loodushuvilistele sõidu lodjaga Emajõel Rannu-Jõesuu ja Reku vahelisel alal. 02. mail ootame ennekõike täiskasvanud loodussõpru ja 23. mail koolinoori. Loodetavasti tuleb ilus päev ja kohaletulnud saavad osa Alam-Pedja ilust ja Emajõe kevadise suurvee vägevusest.

LIFE 20

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »