Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Otsustasime LIFE 20. aastapäevaga seoses tutvustada Alam-Pedja looduskaitsela ja projekti Emajõe äärsete valdade koolilastele. Laeva põhikool oli väga rõõmus pakutud võimaluse üle ja peaaegu kõik vanemate klasside lapsed koos õpetajatega said osa reisist kevadise suurveega Emajõel. Sõit toimus koostöös Lodjaseltsiga lodi Jõmmul ja oli väga meeldiv. Lisaks avarale vaatele Emajõe luhale said lapsed teada palju huvitavat loodusest ja looduskaitsest. Laeva põhikooli lapsed Alam-Pedja looduskaitsealal LIFE 20, Laeva põhikool

LIFE 20, Laeva põhikool

Otsustasime LIFE 20. aastapäevaga seoses tutvustada Alam-Pedja looduskaitsela ja projekti Emajõe äärsete valdade koolilastele. Laeva põhikool oli väga rõõmus pakutud võimaluse üle ja peaaegu kõik vanemate klasside lapsed koos õpetajatega said osa reisist kevadise suurveega Emajõel. Sõit toimus koostöös Lodjaseltsiga lodi Jõmmul ja oli väga meeldiv. Lisaks avarale vaatele Emajõe luhale said lapsed teada palju huvitavat loodusest ja looduskaitsest.

LIFE 20, Laeva põhikool
Laeva põhikooli lapsed Alam-Pedja looduskaitsealal

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

LIFE 20, Laeva põhikool

Laeva põhikooli lapsed Alam-Pedja looduskaitsealal Otsustasime LIFE 20. aastapäevaga seoses tutvustada Alam-Pedja looduskaitsela ja projekti Emajõe äärsete valdade koolilastele. Laeva põhikool oli väga rõõmus pakutud võimaluse üle ja peaaegu kõik vanemate klasside lapsed koos õpetajatega said osa reisist kevadise suurveega Emajõel. Sõit toimus koostöös Lodjaseltsiga lodi Jõmmul ja oli väga meeldiv. Lisaks avarale vaatele Emajõe luhale said lapsed teada palju huvitavat loodusest ja looduskaitsest.

LIFE 20, Laeva põhikool

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »