Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Euroopa Liidu olulisism programm elurikkuse hoidmiseks ja loodus- ning keskkonnakaitseks on LIFE programm. Oleme selle tõhusa tööriista abil viinud ellu mitmed meie edukamad tööd ja neid tuuakse eeskujuks ka LIFE programmi tutvustavates artiklites. 2021 LIFE programmi tutvustavad lood räägivad ka meie edulugudest

LIFE programmi tutvustavad lood räägivad ka meie edulugudest

27. aprillil 2021

Euroopa Liidu olulisism programm elurikkuse hoidmiseks ja loodus- ning keskkonnakaitseks on LIFE programm. Oleme selle tõhusa tööriista abil viinud ellu mitmed meie edukamad tööd ja neid tuuakse eeskujuks ka LIFE programmi tutvustavates artiklites.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

LIFE programmi tutvustavad lood

Kambja valla uudised 27 04 Euroopa Liidu olulisism programm elurikkuse hoidmiseks ja loodus- ning keskkonnakaitseks on LIFE programm. Oleme selle tõhusa tööriista abil viinud ellu mitmed meie edukamad tööd ja neid tuuakse eeskujuks ka LIFE programmi tutvustavates artiklites.

LIFE programmi tutvustavad lood räägivad ka meie edulugudest

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »