Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Eesti Keskkonnaministeerium Looduskaitsemärk 2014

Looduskaitsemärk 2014

Kord aastas tunnustab Keskkonnaministeerium üksikisikuid või organisatsioone looduskaitse alase tegevuse ja teadmiste propageerimise eest looduskaitsemärkidega. Kõrgeim tunnustus on Eerik Kumari looduskaitsepreemia koos looduskaitse kuldmärgiga, mis 2014. aastal omistati Aivar Leitole. 

Kuue looduskaitse hõbemärgi saaja hulgas on ka Meelis Tambets. Hõbemärk on ühtlasi tunnustus varalahkunud Jaak Tambetsile panuse eest Eesti looduskaitsesse.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Looduskaitsemärk 2014

Kord aastas tunnustab Keskkonnaministeerium üksikisikuid või organisatsioone looduskaitse alase tegevuse ja teadmiste propageerimise eest looduskaitsemärkidega Kõrgeim tunnustus on Eerik Kumari looduskaitsepreemia koos looduskaitse kuldmärgiga, mis 2014

Looduskaitsemärk 2014

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »