Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Tuurade asustamine Narva jõkke on pälvinud Narva elanike tähelepanu! Koguni sedavõrd, et projekt on esitatud Narva aasta teo kandidaadiks! Projekt on alles alguses ja suuremamahulised tööd veel ees, aga südantsoojendav ja motiveeriv on teada, et tuura käekäik läheb Narva inimestele korda. Narva aasta teo konkurss 2022 Narva aasta teo konkurss

Narva aasta teo konkurss

14. dets. 2022

Tuurade asustamine Narva jõkke on pälvinud Narva elanike tähelepanu! Koguni sedavõrd, et projekt on esitatud Narva aasta teo kandidaadiks! Projekt on alles alguses ja suuremamahulised tööd veel ees, aga südantsoojendav ja motiveeriv on teada, et tuura käekäik läheb Narva inimestele korda.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Narva aasta teo konkurss

Narva aasta teo konkurss 2022 Tuurade asustamine Narva jõkke on pälvinud Narva elanike tähelepanu! Koguni sedavõrd, et projekt on esitatud Narva aasta teo kandidaadiks! Projekt on alles alguses ja suuremamahulised tööd veel ees, aga südantsoojendav ja motiveeriv on teada, et tuura käekäik läheb Narva inimestele korda.

Narva aasta teo konkurss

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »