Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
ETV's Osooni saates tutvustasime kaitsealust kala tõugjat. Tõugjat kutsutakse ka Emajõe lõheks. 2017 Osooni saade tõugjast

Osooni saade tõugjast

1. dets. 2017

ETV's Osooni saates tutvustasime kaitsealust kala tõugjat. Tõugjat kutsutakse ka Emajõe lõheks.

2017. aasta kevadel inkubeerisime Haalava kalamajandis Emajõe tõugjaid, kes kasvasid ühe suve kalamajandi tiikides. Vastu talve asustasime kalad nende loomulikku elukeskkonda - Laeva jõkke. Asustamist jälgis ja tegi saate Osooni võttegrupp.

Osoon 27.11.2017

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Osooni saade tõugjast

2017 aasta kevadel inkubeerisime Haalava kalamajandis Emajõe tõugjaid, kes kasvasid ühe suve kalamajandi tiikides ETV's Osooni saates tutvustasime kaitsealust kala tõugjat. Tõugjat kutsutakse ka Emajõe lõheks.

Osooni saade tõugjast

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »