Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Narva jõgi, eriti selle kuivaks jäetud kanjon Narva linnas, on üks meie suurtest muredest ja eesmärkidest. Oleme probleemi püüdnud lahendada ja seda ka avalikkusele teadvustada. Osoon valmistas saate Narva jõest, kus oluline osa on Narva kanjonil. 2021 Osooniga Narva jõel

Osooniga Narva jõel

12. okt. 2021

Narva jõgi, eriti selle kuivaks jäetud kanjon Narva linnas, on üks meie suurtest muredest ja eesmärkidest. Oleme probleemi püüdnud lahendada ja seda ka avalikkusele teadvustada. Osoon valmistas saate Narva jõest, kus oluline osa on Narva kanjonil.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Osooniga Narva jõel

Osoon 11 10 Narva jõgi, eriti selle kuivaks jäetud kanjon Narva linnas, on üks meie suurtest muredest ja eesmärkidest. Oleme probleemi püüdnud lahendada ja seda ka avalikkusele teadvustada. Osoon valmistas saate Narva jõest, kus oluline osa on Narva kanjonil.

Osooniga Narva jõel

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »