Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Palupõhjas toimus Keskkonnaministeeriumi, Keskkonnaameti, Keskkonnainspektsiooni ja RMK looduskaitsega tegelevate spetsialistide ja otsustajate nõupidamine. Viisime kokkutulnud väikesele veematkale, vaatasime tehtud suudmete avamistöid ja tõugja rännete telemeetrilisi uuringuid. Valmistumine Palupõhjas väljasõiduks Kupu vanajõgi, juuni 2012 Palupõhjas otsustajate ja ekspertidega

Palupõhjas otsustajate ja ekspertidega

Palupõhjas toimus Keskkonnaministeeriumi, Keskkonnaameti, Keskkonnainspektsiooni ja RMK looduskaitsega tegelevate spetsialistide ja otsustajate nõupidamine. Viisime kokkutulnud väikesele veematkale, vaatasime tehtud suudmete avamistöid ja tõugja rännete telemeetrilisi uuringuid.

Palupõhjas otsustajate ja ekspertidega
Valmistumine Palupõhjas väljasõiduks
Palupõhjas otsustajate ja ekspertidega
Kupu vanajõgi, juuni 2012

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Palupõhjas otsustajate ja ekspertidega

Valmistumine Palupõhjas väljasõiduks Kupu vanajõgi, juuni 2012 Palupõhjas toimus Keskkonnaministeeriumi, Keskkonnaameti, Keskkonnainspektsiooni ja RMK looduskaitsega tegelevate spetsialistide ja otsustajate nõupidamine. Viisime kokkutulnud väikesele veematkale, vaatasime tehtud suudmete avamistöid ja tõugja rännete telemeetrilisi uuringuid.

Palupõhjas otsustajate ja ekspertidega

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »