Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Toimus projekti iga-aastane ülevaatus Euroopa Komisjoni seirerühma poolt. Kaia Treier konsortsiumist NEEMO EEIG külastas projekti tegevuste elluviimisega seotud kohti. Kaia Treier ja Meelis Tambets, rekonstrueeritud sild Laeva kanalil, november 2017 Projekti tegevuste ülevaatus

Projekti tegevuste ülevaatus

17. nov. 2017

Toimus projekti iga-aastane ülevaatus Euroopa Komisjoni seirerühma poolt. Kaia Treier konsortsiumist NEEMO EEIG külastas projekti tegevuste elluviimisega seotud kohti.

Tõugja paljundamine ja suvine kasvatamine toimus Haaslava kalamajandis, kust võeti kaasa ka 1000 sellesuvist noort tõugjat Laeva jõkke asustamiseks. Asustamine toimus taastatud jõelõigus. Ühtlasi vaadati üle ka jõe taastamise ja silla rekonstrueerimise tööd. Peale välitõid arutati tehnilisi ja finantsküsimusi.

Projekti tegevuste ülevaatus
Kaia Treier ja Meelis Tambets, rekonstrueeritud sild Laeva kanalil, november 2017

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Projekti tegevuste ülevaatus

Tõugja paljundamine ja suvine kasvatamine toimus Haaslava kalamajandis, kust võeti kaasa ka 1000 sellesuvist noort tõugjat Laeva jõkke asustamiseks Asustamine toimus taastatud jõelõigus Toimus projekti iga-aastane ülevaatus Euroopa Komisjoni seirerühma poolt. Kaia Treier konsortsiumist NEEMO EEIG külastas projekti tegevuste elluviimisega seotud kohti.

Projekti tegevuste ülevaatus

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »