Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Alltöövõtja Sangla Turvas lõpetas luha niitmise Samblasaare vanajõe luhal. Kokku niideti ja purustati võsa ligi 40 hektaril. Kevadeti on see kõik väärtuslik kudeala. Samblasaare vanajõgi, september 2011 Samblasaares niidetud 40 ha väärtuslikku kudeala

Samblasaares niidetud 40 ha väärtuslikku kudeala

Alltöövõtja Sangla Turvas lõpetas luha niitmise Samblasaare vanajõe luhal. Kokku niideti ja purustati võsa ligi 40 hektaril. Kevadeti on see kõik väärtuslik kudeala.

Samblasaares niidetud 40 ha väärtuslikku kudeala
Samblasaare vanajõgi, september 2011

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Samblasaares niidetud 40 ha

Samblasaare vanajõgi, september 2011 Alltöövõtja Sangla Turvas lõpetas luha niitmise Samblasaare vanajõe luhal. Kokku niideti ja purustati võsa ligi 40 hektaril. Kevadeti on see kõik väärtuslik kudeala.

Samblasaares niidetud 40 ha väärtuslikku kudeala

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »