Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Oluline takistus hooldatavatele Emajõe luhtadele pääsemiseks on kõrvaldatud, rajatud on uus sild. Sild üle Laeva kanali, august 2017 Sild tehtud!

Sild tehtud!

1. sept. 2017

Oluline takistus hooldatavatele Emajõe luhtadele pääsemiseks on kõrvaldatud, rajatud on uus sild.

Eelmine sild, mis aja jooksul oli muutunud ohtlikuks ka jalgsi Laeva kanalit ületajatele, on asendatud uue, kaasaegse sillaga. Silla ehitus on lõppenud, nüüd jätkub juurdepääsuteede rajamine.

Sild tehtud!
Sild üle Laeva kanali, august 2017

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

LIFE projektid
2022. aasta septembris algas viieaastane projekt LIFE Baltic Sturgeon. Lõpule on jõudmas Pärnu jõestiku elupaikade taastamise tulemuslikkuse uuringud ja kalateede tõhususe uuringud. Käimas on Võsu jõe paisjärvede mõjude uuring.

Lahtiütlus. LIFE projekte kaasrahastab Euroopa Liidu LIFE programm. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu seisukohti. Nende eest ei saa vastutada Euroopa Liit.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Sild tehtud!

Eelmine sild, mis aja jooksul oli muutunud ohtlikuks ka jalgsi Laeva kanalit ületajatele, on asendatud uue, kaasaegse sillaga Silla ehitus on lõppenud, nüüd jätkub juurdepääsuteede rajamine Oluline takistus hooldatavatele Emajõe luhtadele pääsemiseks on kõrvaldatud, rajatud on uus sild.

Sild tehtud!

www.loodushoid.ee © 2023 Eesti Loodushoiu Keskus »