Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Lisaks projekti tegevuste ökoloogiliste tulemuste hindamisels uuriti ka sotsiaal-majanduslikke mõjusid. Uuring viidi läbi ekspertide poolt spetsiaalse Tingimusliku hindamise meetodiga. Uuringu tulemused kinnitavad läbiviidud tegevuste olulisust ja inimeste kõrget hinnangut sellelel projektile. docx 1,6Mb) Sotsiaal-majanduslike mõjude hindamine

Sotsiaal-majanduslike mõjude hindamine

Lisaks projekti tegevuste ökoloogiliste tulemuste hindamisels uuriti ka sotsiaal-majanduslikke mõjusid. Uuring viidi läbi ekspertide poolt spetsiaalse Tingimusliku hindamise meetodiga. Uuringu tulemused kinnitavad läbiviidud tegevuste olulisust ja inimeste kõrget hinnangut sellelel projektile.

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Sotsiaal-majanduslike mõjude hindamine

Uuring ( docx 1,6Mb) Lisaks projekti tegevuste ökoloogiliste tulemuste hindamisels uuriti ka sotsiaal-majanduslikke mõjusid. Uuring viidi läbi ekspertide poolt spetsiaalse Tingimusliku hindamise meetodiga. Uuringu tulemused kinnitavad läbiviidud tegevuste olulisust ja inimeste kõrget hinnangut sellelel projektile.

Sotsiaal-majanduslike mõjude hindamine

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »