Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Ilus talv on võimaldanud teha vajalikke välitöid. Oleme saanud seirata vanajõgede seisundit ja võrrelda olusid vanajõgedes, millede suudmed said taasavatud nende vanajõgedega, millised on Emajõest kas täiesti eraldatud või ahta ühendusega. Tulemused kinnitavad, et suudmete avamine on kalade elupaiga kvaliteeti parandanud ja liikumisteed on avatud kogu aeg. Einar Kärgenberg mõõtmas Rõhu vanajõe hapnikku, märts 2012 Talvised välitööd

Talvised välitööd

Ilus talv on võimaldanud teha vajalikke välitöid. Oleme saanud seirata vanajõgede seisundit ja võrrelda olusid vanajõgedes, millede suudmed said taasavatud nende vanajõgedega, millised on Emajõest kas täiesti eraldatud või ahta ühendusega. Tulemused kinnitavad, et suudmete avamine on kalade elupaiga kvaliteeti parandanud ja liikumisteed on avatud kogu aeg.

Talvised välitööd
Einar Kärgenberg mõõtmas Rõhu vanajõe hapnikku, märts 2012

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Talvised välitööd

Einar Kärgenberg mõõtmas Rõhu vanajõe hapnikku, märts 2012 Ilus talv on võimaldanud teha vajalikke välitöid. Oleme saanud seirata vanajõgede seisundit ja võrrelda olusid vanajõgedes, millede suudmed said taasavatud nende vanajõgedega, millised on Emajõest kas täiesti eraldatud või ahta ühendusega. Tulemused kinnitavad, et suudmete avamine on kalade elupaiga kvaliteeti parandanud ja liikumisteed on avatud kogu aeg.

Talvised välitööd

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »