Projektid      Kontakt      

Vee-elustiku

väärtuslike elupaikade kaitse
Telemeetriaeksperdi konsultatsioon Finn ja Meelis Emajõel Telemeetriaeksperdi konsultatsioon

Telemeetriaeksperdi konsultatsioon

2. juunil 2009

Telemeetriaeksperdi konsultatsioon

Biotelemeetria on Eestis veel suhteliselt vähekasutatud ja kalade uuringus esmakordne. Et kasutada antud oludesse sobivat meetodit ja seadmeid, kutsuti projekti konsulteerima rahvusvaheliselt tunnustatud telemeetriaekspert Finn Økland Norrast. Tutvunud Emajõe ja vanajõgedega, soovitas Finn kasutada akustilise telemeetria seadmeid.

Telemeetriaeksperdi konsultatsioon

Finn ja Meelis Emajõel

Keskuse tutvustus
Eesti Loodushoiu Keskus on 2000. aastal asutatud ühing, mis tegeleb peamiselt sisevete kaitse ja kalastiku elutingimuste parandamisega.

Elupaikade kaitse
Allikad, jõed ja järved on meie ühine rikkus, mille suurim väärtus on nende looduslik seisund. Vee-elupaikasid hoides tagame puhta vee, liigirikka elustiku ja kauni looduse.

Tänased tööd
Suuremad LIFE Happyriver ja LIFE Springday projektid on lõppenud. Jätkuvad Eesti kalastiku uuringud ja tuura asustamine Narva jõkke.

Kontaktandmed
Veski 4, Tartu 51005
Tel: (+372) 7 422 767
E-post:
Tel: (+372) 5176886

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Telemeetriaeksperdi konsultatsioon

Biotelemeetria on Eestis veel suhteliselt vähekasutatud ja kalade uuringus esmakordne Et kasutada antud oludesse sobivat meetodit ja seadmeid, kutsuti projekti konsulteerima rahvusvaheliselt tunnustatud telemeetriaekspert Finn Økland Norrast Telemeetriaeksperdi konsultatsioon

Telemeetriaeksperdi konsultatsioon

www.loodushoid.ee © 2017 Eesti Loodushoiu Keskus »